Az említett busz, javítás után (automata váltó szállt el) egy napot bírt, majd ismét kampec.
Ezt a baját délutánra helyrehozták, azóta megy, ha igaz.
asimov írta:Tegnap sikerült fára ördögöt festeni...
A legkisebb Credo-nkat, két átmeneti műszaki probléma (automata váltó nem "váltott" fel, csak motorleállítás/ujraindítás segített) után ma kamionmentő vitte el az állomásról.
Rádió: Blaupunkt "Malaga" CD36
Ant 1: "Tripleg"; Ant 2: K/NY-i látóterű H pol. dipól
Koax: RG6/SAT
Ant 1: "Tripleg"; Ant 2: K/NY-i látóterű H pol. dipól
Koax: RG6/SAT
