300 forint lesz a BKV-menetjegy
a vonaljegyért 290 helyett 300 forintot, a gyűjtőjegyért 2600 forint helyett 2700 forintot, a metrószakaszjegyért 240 helyett 250 forintot, a havi bérletért 9000 helyett 9400 forintot, míg a tanuló-nyugdíjas bérletért 3550 forint helyett 3700 forintot kellene fizetni.
Csak tudnám hova akarnak emelni, amikor a szolgáltatás színvonala rohamosan csökken. A járművek koszosak, esnek szét, lerobbannak és pontatlanok (sok esetben nem a városi közlekedés sajátosságai miatt). Még nincs is kánikula, de a Volvo-kon már rosszul lehet lenni (4-5 fokkal melegebb van rajtuk, mint kint), a klíma gondolom nincs karbantartva, így hiába kapcsolja be a vezető, nincs semmi hatása. Az "udvarias" ellenőrökről pedig jobb nem is beszélni.
Ezzel az áremeléssel csak azt fogják elérni, hogy még kevesebben vesznek majd jegyet és bérletet.
a vonaljegyért 290 helyett 300 forintot, a gyűjtőjegyért 2600 forint helyett 2700 forintot, a metrószakaszjegyért 240 helyett 250 forintot, a havi bérletért 9000 helyett 9400 forintot, míg a tanuló-nyugdíjas bérletért 3550 forint helyett 3700 forintot kellene fizetni.
Csak tudnám hova akarnak emelni, amikor a szolgáltatás színvonala rohamosan csökken. A járművek koszosak, esnek szét, lerobbannak és pontatlanok (sok esetben nem a városi közlekedés sajátosságai miatt). Még nincs is kánikula, de a Volvo-kon már rosszul lehet lenni (4-5 fokkal melegebb van rajtuk, mint kint), a klíma gondolom nincs karbantartva, így hiába kapcsolja be a vezető, nincs semmi hatása. Az "udvarias" ellenőrökről pedig jobb nem is beszélni.
Ezzel az áremeléssel csak azt fogják elérni, hogy még kevesebben vesznek majd jegyet és bérletet.


