Nagyon szembe megy a rádió korábbi formátumával, az biztos. Mintha a retro-n holnaptól hyperpop szólna. Bár mivel egy magyar zenei rádió eleve nem zavar sok vizet, nem igazán van jelentősége hogy milyen műfajú és hány éves dalokat játszanak.
Részemről újra kuka, mint 2016-tól volt 5 évig.


