djlacee írta:Nálunk egy havi tanuló bérlet 550Ft lett, ma egy negyedéveset vettem 1600Ft-értSopronban??? Mennyi buszjárat közlekedik ott?
djlacee írta:Nálunk egy havi tanuló bérlet 550Ft lett, ma egy negyedéveset vettem 1600Ft-értSopronban??? Mennyi buszjárat közlekedik ott?
faingyőző írta:emelték a buszárakat,bár nem sokkalMiskolcon... khmmm...
faingyőző írta:emelték a buszárakat,bár nem sokkalEnying-Fehérvár közt a diákjegy 375 lett. 5 forinttal drágult.