Peldaul ugy is lehetseges ez, hogy kevesebb volt az eves egyenleg pozitiv oldala, mint az osszes -banki es egyeb- tartozas kamata. (Allitolag, a BKV management kozepes idotavu hitelfelvetelen gondolkodik es valami palyazatot is kiirnak erre.)
Jo volt a tavalyi ev.. oke, osszanak premiumot, de akkor a dolgozoknak is!
Jo volt a tavalyi ev.. oke, osszanak premiumot, de akkor a dolgozoknak is!
mlaszlo írta: Lehet csak én nem látom át, de ha a tavalyi évet pozitívan zárták, akkor hogy lehet, hogy az adósságállomány mégis nőtt és még rosszabb helyzetben van a cég?
Rádió: Blaupunkt "Malaga" CD36
Ant 1: "Tripleg"; Ant 2: K/NY-i látóterű H pol. dipól
Koax: RG6/SAT
Ant 1: "Tripleg"; Ant 2: K/NY-i látóterű H pol. dipól
Koax: RG6/SAT
