Februári cikk, de érdemes végigolvasni. Kiderül belőle, hogy miért is teszi még veszteségesebbé a tömegközlekedési cégeket a számtalan ingyenes és 90%-os utazási kedvezmény. Nem véletlen hoztam fel én sem anno a BKV-nál itt a topicban.
Se a víz, csatorna, áram, gáz stb. közszolgáltatás nem jár ingyen senkinek, akkor a közösségi közlekedés, mint közszolgáltatás mégis milyen alapon jár?
Gratulálok a VEKE-nek, tényleg nagyon hasznos és igazi érvekkel megírt cikk.
http://veke.hu/2012/02/tabuknelkul/
Se a víz, csatorna, áram, gáz stb. közszolgáltatás nem jár ingyen senkinek, akkor a közösségi közlekedés, mint közszolgáltatás mégis milyen alapon jár?
Gratulálok a VEKE-nek, tényleg nagyon hasznos és igazi érvekkel megírt cikk.
http://veke.hu/2012/02/tabuknelkul/
