Pasa írta:Én is ezen csodálkoztam, hogy tudnának két jól megtermett biztonságit megtámadni.mlaszlo írta:A Discrate Security azt állítja: az őrök úgy ítélték meg, hogy meg akarja támadni őket, ezért önvédelemből cselekedtek.Hát a tévében én csak két vézna srácot láttam nyilatkozni. Ha ők támadnak, maximum lepattannak az őrről. Ennyit a korrektségről.
Amúgy jellemző, hogy mindig a gyengébbekkel kezdenek ki (nőkkel, egyedülállókkal, fiatalokkal), egy izmosabb társasággal már nem mertek volna szórakozni.
